U ŠVEJKŮ

PRAHA

Praha je hlavní a současně největší město České republiky a 14. největší město Evropské unie. Do dnešní podoby se Praha vyvíjela jedenáct století. Coby historická metropole Čech byla v minulosti sídelním městem českých knížat a králů, římsko-německých císařů a hlavním městem Československa. V současnosti se rozkládá na území 496 čtverečních kilometrů a má přes 1,2 milionu obyvatel.Pražská metropolitní oblast měla v roce 2004 (podle Eurostatu) zhruba 2 miliony obyvatel.

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO. Praha je kulturní metropolí celé České republiky, Evropské město kultury 2000.[34] Působí zde desítky muzeí, galerií, divadel, kin a nejrůznějších kulturních institucí.

Praha díky je své bohaté historii významným světovým kulturním centrem a po Londýně, Paříži, Římě, Madridu a Berlínu je šestým nejnavštěvovanějším městem Evropy. Neobyčejné množství a koncentrace dochovaných architektonických památek je mimo jiné zapříčiněno relativně minimálním poškozením za druhé světové války (na rozdíl od mnoha ostatních evropských velkoměst). Pražská památková rezervace (PPR) zahrnuje městské části s největší koncentrací památek. S rozlohou 8,66 km2 patří mezi největší rezervace svého druhu na světě.

Vážení hosté, zveme Vás k příjemnému posezení v pivnici, penzionu a restaurantu 'U Švejků'. Restaurant Vám nabídne spoustu chutných pokrmů, stálé i denní menu od předkrmů až po dezerty.

Kapacita 100 míst
Pivní zahrádka
Klimatizováno

Přijďte si vychutnat pravou českou kuchyni v příjemném prostředí staročeské pivnice. Každý večer živá muzika, výběr z tradičních českých specialit a vynikajících jídel ze zvěřiny. To vše možno zapít kvalitním plzeňským pivem.

Dear friends, we invite you to a pleasant stay in a beerhouse, pension and restaurant 'U Švejků'. Restaurant will offer lots of delicious meals, permanent and daily menu from appetizers to desserts.

Capacity 100 place
Beer garden
Air-conditioning

Come to enjoy the real Czech cuisine in a pleasant setting of an Old Czech beerhouse. Every evening live music, selection of traditional Czech specialities and excellent venison food. This all is possible to flush down by quality Pilsner beer.

Sehr geehrte Freunde, wir laden Sie zu einem gemütlichen Verweilen ein im bierlokal, pension und restaurant 'U Švejků'. Es erwarten sie zahlreiche Köstlichkeiten, von Vorspeisen über ein regelmäßiges Mittagsmenü, bis hin zu den Desserts.

Kapazität 100 platz
Bier garten
Klimatiesiert

Kommt die echt tschechische Küche in dem angenehme Mittel der alttschechische Bierstube kosten. Jeden Abend die Livemusik, die Auswahl an traditionellen tschechischen Spezialität und ausgezeichneten Wildgerichte. Es ist möglich dazu hochwertiges Pilsner Bier trinken.

Уважаемые гости, приглашаем Вас посидеть в пивной, пансионате и ресторанe 'У Швейка'. Ресторан предлагает много вкусных блюд, постоянное и дневное меню, от закусок до десертов.

Вместимость 100 мест
Tераса
Кондиционирование воздуха

Придите и насладитесь подлинной чешской кухней в приятной обстановке старочешской пивнушки. Каждый вечер для Вас играет живая музыка, имеется широкий выбор традиционных чешских блюд, а также разнообразные изысканные блюда из дичи. Все это с качественным чешским пивом 'Пилзень'.

Odkazy:

Externí odkazy:

SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly Nehty Heláková Yellow Queen Dalmatin Albus Niger Kosmetický salon Helena Rudolecká

SEO servis:

Seo servis

U Švejků:

O nás

Menu

Rezervace

Restaurace

Penzion

Kontakt

Galerie

Muzika

Historie

Praha